
Байпас для колектора SD Forte 1" SF004W25
- Немає в наявності
- Код: SD00039975
1 011 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Байпас для колектора SD Forte 1" встановлюють під час монтажу систем опалення. Це проміжне з'єднання призначене для захисту від перевантаження насосно-сумішного вузла та забезпечує мінімальну витрату теплоносія під час припинення циркуляції у всіх контурах обігріву, під'єднаних до колекторної групи. Виріб виготовлений із високоякісної латуні, покритий шаром нікелю. Різь під'єднання — внутрішня/зовнішня.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SD Forte |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SF004W25 |
| Вага нетто, кг | 0,773 |
| Вага брутто, кг | 0,773 |
| Вага нетто, кг | 0,773 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 285х90х70 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 285х90х70 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура, °C | 110 |
| Максимальна робоча температура, °C | 110 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 20 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 20 |
| Матеріал | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Розмір під'єднання | 1"x1" |
| Різьба | Внутрішня/Зовнішня |
| Розмір підключення | 1"х1" |
| Серія | SF004W |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип виробу | Байпас для колектора |
- Ціна: 1 011 ₴

