
Змішувач для біде Qtap Robin QTROB2060102K Black Chrome
- Немає в наявності
- Код: SD00047556
2 998 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для біде Qtap Robin 2060102K виготовлений із високоякісної латуні, яка не піддається корозії. Завдяки глянсовому сірому покриттю та литій формі виріб має привабливий зовнішній вигляд. Змішувач зроблений у сучасному стилі з поворотним аератором і зручною ручкою для регулювання подавання холодної й гарячої води. Такий змішувач зробить гігієнічні процедури ще зручнішими.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Латунь |
| Поверхня | Глянцева |
| Комплектація | |
| Донний клапан | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | QTROB2060102K |
| Вага брутто, кг | 1,3 |
| Вага нетто, кг | 1,24 |
| Вага брутто, кг | 1,3 |
| Вага нетто, кг | 1,24 |
| Вид монтажа | врізний |
| Висота виливу, мм | 90 |
| Витрата води, л/хв | До 13 |
| Висота виливу, мм | 90 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 265х225х80 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 46х145х165 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 46х145х165 |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 265х225х80 |
| Гарантія | 10 років |
| Гарантія | 10 років |
| Діаметр картриджа, мм | 25 |
| Діаметр монтажного отвору, мм | 35 |
| Діаметр під'єднання | 1/2" |
| Довжина виливу, мм | 110 |
| Довжина виливу, мм | 110 |
| Діаметр картриджа, мм | 25 |
| Діаметр монтажного отвору, мм | 35 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість отворів для монтажу | 1 |
| Комплектація | Змішувач, гнучкий підвід, кріпильні деталі. |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість отворів для монтажу | 1 |
| Механізм змішування | Картридж |
| Механізм змішування | Картридж |
| Мoдель | 2060102K |
| Призначення | для біде |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Витрата води, л/хв | До 13 |
| Робочий тиск, bar | До 3 |
| Серія | Robin |
| Країна реєстрації бренду | Чехия |
| Країна-виробник | Чехия |
| Тип виліву | Литий |
| Тип виробу | Змішувач |
| Тип излива | Литий |
| Тип керування | Одноважільний |
| Тип кріплення | Шпилька |
| Тип кріплення | Шпилька |
| Тип підведення | Гнучкий |
| Тип підведення | Гнучкий |
| Тип керування | Одноважільний |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту. На різі |
| Шланги підключення | Входять до комплекту. На різьбленні |
- Ціна: 2 998 ₴



