
Котел твердопаливний сталевий Thermo Alliance Vulcan V 4.0 SF 40
- Немає в наявності
- Код: SD00051327
68 640 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Котел твердопаливний Thermo Alliance Vulcan SF 40 V4.0 — сталевий водогрійний пристрій. Такий котел може забезпечити роботу автономної системи опалення для обігріву приміщень площею до 400 м2. Завантажку палива (дрів, деревних відходів, кам'яного вугілля, брикет) необхідно виконувати вручну. Пристрій можна переобладнати під автоподання пелет, оскільки в конструкції передбачений порт під пелетний пальник. Колосникові решітки розміром 200х300 мм (4 шт.) зроблені з чавуну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматика | Можливе доукомплектування |
| Артикул | V40V40 |
| Варильна поверхня | Немає |
| Версія | 4.0 |
| Вага котла без води, кг | 425 |
| Тип палива | Дрова, брикети, вугілля |
| Виведення димоходу | Горизонтальний |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 610х1010х1580 |
| Габаритні розміри топки (ВхШхГ), мм | 555х420х610 |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 655х960х1625 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр приєднання димоходу, мм | 219 |
| Діаметр під'єднання до системи опалення | 1 1/2" |
| Димохідна коробка | Немає |
| Випробувальний тиск, бари | 4 |
| ККД, % | 85 |
| Кількість ходів теплообмінника | 4 |
| Кількість чавунних колосників | 4 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 2 |
| Марка стали | СТ3ПС, S355JR |
| Матеріал | Фольгована мінеральна вата |
| Механізм скидання золи | Немає |
| Мoдель | VSF40 |
| Потужність, кВт | 40 |
| Необхідна тяга в димоході, Па | 10-20 |
| Об'єм води в котлі, л | 139 |
| Об'єм топки, дм3 | 140 |
| Відпарювальна площа до, м2 | 400 |
| Площа теплообміну, м2 | 3,75 |
| Порт під ТЕН | Немає |
| Порт під вентилятор | 78х118 |
| Порт під групу безпеки | 1" |
| Порт під пелетний пальник | Да |
| Порт під регулятор тяги | 3/4" в |
| Розмір завантажувального вікна (ВхШ), мм | 270х420 |
| Розмір лосника, мм | 200х300 |
| Серія | Vulcan |
| Зливний патрубок | 3/4" в |
| Сторона відчинення дверей | Ліва |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Температура води в котлі (мін./макс.), °C | 57/95 |
| Тип виробу | Твердопаливний котел |
| Тип комулярової решітки | Чавунні |
| Товщина сталі теплообмінника, мм | 6 |
| Товщина теплоізоляції, мм | 50 |
- Ціна: 68 640 ₴







