
Заклепки алюмінієві Standard 4.8×6.4мм 50 шт SIGMA (2612611)
- Готово до відправки
- Код: 2612611
29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заклепки алюмінієві Standard 4,8*6, 40 мм 50 шт Sigma (2612611) використовуються для нерозбірного скріплення різних матеріалів за допомогою механічних або пневматичних заклепників.
Купити заклепки алюмінієві Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставляється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2612611 |
| Габарити | 10.5x15x1.2/ |
| Діаметр заклепки, мм | Ø 4.8 мм |
| Діаметр отвору, мм | 4.9 |
| Довжина заклепки, мм | 6.4 мм |
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Кратність | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 6.4, Ø - 4.8, H - 0.5-1.5, Ø1 - 4.9 мм |
| Скріплювана товщина, мм | 0.5-1.5 |
| Тип паковання | ПВХ пакет із тримачем |
- Ціна: 29 ₴

