
Джерело безперебійного живлення Кулон Q-300/12 V4.0
- Немає в наявності
- Код: 801uk
8 100 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення Кулон Q-300/12 V4.0
ДБЖ Кулон Q-300/12 V4.0 ідеально підходить для забезпечення резервним живленням газових котлів та циркуляційних насосів, дрібної побутової та аудіо/відео техніки, освітлення, систем автоматики, відеоспостереження, оповіщення та інших комплексів безпеки (пожежна, охоронна, контроль доступу) .
Головними перевагами даного пристрою є:
- регульований струм заряду зовнішнього акумулятора до 18А з кроком 3А
- стабілізація напруги в діапазоні від 140 до 280В
- форма вихідної напруги – чиста синусоїда
- можливість 1.5 кратного навантаження протягом 15 секунд для запуску двигунів або двигунів
- вбудований захист від навантаження
- можливість холодного старту
- використання зовнішніх батарей підвищеної ємності
- тип побудови line interactive
]]>

Основне завдання джерел безперебійного живлення Кулон Q-300/12 V4.0 – це забезпечення техніки або обладнання безперервним енергопостачанням шляхом як стабілізації напруги в рамках діапазону його роботи, так і перетворення напруги 12В від батарей 220 для живлення навантаження при повній відсутності живлення з мережі . Залежно від потужності споживачів та ємності АКБ час автономної роботи Кулона від акумулятора при відключенні від мережі може бути різною тривалістю.
| Потужність навантаження, Вт | 100 | 180 | 200 | 300 | 400 | 500 | 600 | 700 | 800 | 900 | 1000 |
| Час роботы, год | Рекомендована ємність акумулятора 12В, А×год | ||||||||||
| 1 | 10 | 19 | 21 | 31 | 42 | 52 | 63 | 73 | 83 | 94 | 104 |
| 6 | 63 | 113 | 125 | 188 | 250 | 313 | 375 | 437.5 | 500 | 562.5 | 625 |
| 10 | 104 | 188 | 208 | 313 | 417 | 521 | 625 | 729 | 833 | 938 | 1042 |
| 12 | 125 | 225 | 250 | 375 | 500 | 625 | 750 | 875 | 1000 | 1125 | 1250 |
| 24 | 250 | 450 | 500 | 750 | 1000 | 1250 | 1500 | 1750 | 2000 | 2250 | 2500 |
| Номінальна потужність | 300 Вт/ВА |
| Форма вихідного струму | чиста синусоїда |
| Напруга переходу мережа-інвертор | 140-280 В |
| Напруга переходу інвертор-мережа | 145-275 В |
| Час перемикання мереж-інвертор та інвертор-мережа | не більше 20 мс |
| Точність підтримання вихідної напруги | 220 В +/- 8% |
| Рекомендована ємність акумулятора | 30…300 А×ч |
| Номінальна напруга акумулятора | 12 В |
| Тип ДБЖ | лінійно-інтерактивний |
| Вихідний струм (в режимі інвертора) | 1,45 А |
| Вихідна частота | 50 Гц кварцована |
| ККД в режимі інвертора | 80% |
| Сos γ навантаження допустимий | 0,5-1,0 |
| Спотворення форми вихідного струму | <3% |
| Поріг спрацьовування електронного захисту від навантаження | 330 Вт/330ВА |
| Діапазон робочої напруги шини постійного струму | 10,5-14 В |
| Плавкий запобіжник постійного струму | 40 А |
| Струм, що споживається на холостому ходу (не більше) | 1,2 А |
| Нижня межа відключення ЗУ по мережній напрузі | 140В |
| Верхня межа відключення ЗУ по мережній напрузі | 280 В |
| Можливість «холодного старту» | є |
| Рекомендований тип АБ | герметична, свинцево-кислотна |
| Захист від перегріву | є |
| Захист від перевантаження | є |
| Захист від глибокого розряду АБ | є |
| Тип вихідного роз'єму | євророзетка (SCHUKO) |
| Температура навколишнього середовища під час роботи | 0 0С — +40 0С |
| Температура навколишнього середовища при зберіганні | -10 0С — +50 0С |
| Вага, не більше | 8 кг |
| Габаритні розміри, не більше | 280x190x115 |
| Гарантія |
2 роки (10 років гарантiї на трансформатор) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Да |
| виготовлення | Навісні |
| Категорія | Джерела безперебійного живлення |
| Кількість щаблів (похибка, %) | () |
| Кількість фаз | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
- Ціна: 8 100 ₴

