
Водонагрівач hi-therm FLAT30
- Немає в наявності
10 395 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель FLAT30
Об’єм, л: 30
Потужність ТЕНів: 2000 Вт
Форма бака: Прямокутна
Регулятор температури: Прихований (під кришкою)
Тип нагрівального елемента (ТЕНа): Відкритий «мокрий» (безпосередньо контактує з водою)
Матеріал внутрішнього бака: Сталевий бак з високоякісним покриттям емаллю
Тип установки: Настінний
Габарити (ВхШхГ): 57,5 х 47,0 х 28,2 см
Габарити в упаковці (ВхШхГ): 66,1 х 54,1 х 32,1 см
Особливості: Магнієвий анод
Діаметр патрубків підключення: 1/2 дюйма
Відстань між кріпленнями: 355 мм
Вага: 18,7 кг
Вага в упаковці: 20,7 кг
Колір: Білий
Управління по Wi-Fi: Без управління по Wi-Fi
Країна-виробник товару: Китай
Гарантія: 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 60 місяців на бак
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hi-Therm |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Ні |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор температури | Немає |
| Вага (кг) | 18,7 |
| Встановлення | Настінний |
| Габариті (ВxШxГ) см. | 28,2 х 47 х 57,5 |
| Гарантія на водонагрівач | 48 місяців |
| Харчування | 220-240 В |
| Запобіжний клапан | Да |
| Клас енергоспоживання | В |
| Колір бойлера | Білий |
| Комплектація | Бойлер, кріплення, клапан, інструкція, гарантійний талон |
| Кількість внутрішніх баків | 2 |
| Кількість режимів нагріву | 5 |
| Кількість/потужність ТЕНів (Вт) | ТЕН1/ТЕН2: 1000/1000 |
| Максимальний робочий тиск | 0,8 МПа |
| Об'єм водонагрівача, л | 30 л. |
| Підключення гарячої води | 1/2" |
| Підключення холодної води | 1/2" |
| Регулятор температури | Да |
| Температура нагруву (мin), С | 15 °С |
| Температура нагріву (мах), С | 75 °С |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу) | Мокрий ТЕН |
| Тип керування | Механічне |
| Тип встановлення | Настінний, вертикальний |
| Форма баку | Slim |
| Час нагріву від 15 ° С до 65 ° С | 49 хв |
- Ціна: 10 395 ₴

