
GRACE змішувач для кухні C-вилив
- Немає в наявності
2 582 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач серії Grace від Koller Pool – це поєднання сучасного дизайну, надійності та функціональності. Виготовлений із високоякісної латуні європейського стандарту, змішувач забезпечує довговічність і стійкість до зношування. Оснащений іспанським картриджем Sedal, який є еталоном серед провідних європейських виробників, змішувач гарантує плавну роботу і можливість легкої заміни у разі потреби. Аератори Neoperl, виготовлені в Німеччині, насичують воду повітрям, дозволяючи економити до 40% води без втрати якості потоку. Вони легко очищуються або замінюються, забезпечуючи максимальну зручність і ефективність використання. Змішувач Grace – це оптимальний вибір для вашої ванної кімнати, який поєднує вишуканий стиль, практичність і турботу про збереження водних ресурсів. ]]>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,43 кг кг |
| Вид монтажа | Урізний |
| Висота, см | 37,6 |
| Габарити (ВхГ) | 37.6 х 21.8 см |
| Гарантія, міс | 60 |
| Длина излива | 18,6 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Sedal (Іспанія), Аератор Neoperl (Німеччина), Швидкий монтаж |
| Діаметр картриджа, мм | 35 |
| Діаметр під'єднання шлангів | 3/8 |
| Керування | Одноважільний |
| Колекція | GRACE |
| Колір | Chrome |
| Комплектація | Змішувач, кріплення, гнучка підводка |
| Країна-виробник товару | Австрія |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Тип | Для кухні |
| Тип виліву | поворотний |
| Фільтрація води | До водопроводу |
| Шланги | На різьбі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 2 582 ₴




