
Котел газовий Hi-Therm OPTIMUS 36 кВт
- Немає в наявності
26 408 ₴
- +380 (99) 771-72-34
Котел настінний, газовий, двоконтурний. Призначений для роботи в системах опалення та гарячого водопостачання. Ідеальне використання для систем приватного та поквартирного опалення. Гідравлічна група з латуні, два роздільні теплообмінники, турбінний датчик протоки, можливість підключення кімнатного термостату та погодозалежне регулювання - все це забезпечує великий комфорт споживачеві та гарантує надійну експлуатацію. Котел повністю укомплектований компонентами провідних європейських виробників.
Переваги
Високий ККД – 93% Сучасний дизайн і естетичний зовнішній вигляд Модуляція режимів роботи пальника з електронним запалюванням і контролем іонізації полум'я Можливість роботи на природному і скрапленому газі З двома теплообмінниками – окремий з нержавіючої сталі для ГВП Основний теплообмінник з міді з антикорозійним покриттям Довговічний 3-швидкісний безшумний насос з низьким електроспоживанням Компактні розміри Клас електричного захисту IPX5D Функція самодіагностики Низький витрата газу Можливість підключення кімнатного термостата і зовнішнього датчика температури Можливість роботи на систему теплої підлоги Вбудований автоматичний байпас для захисту насоса Система захисту від замерзання Система захисту від блокування насоса і триходового плапана Гарантія 3 роки
Hi-Therm Котли Котел газовий OPTIMUS 36 кВт
*труба до котла купується окремо.
Котел настінний, газовий, двоконтурний. Призначений для роботи в системах опалення та гарячого водопостачання. Ідеальне використання для систем приватного та поквартирного опалення. Гідравлічна група з латуні, два роздільні теплообмінники, турбінний датчик протоки, можливість підключення кімнатного термостату та погодозалежне регулювання - все це забезпечує великий комфорт споживачеві та гарантує надійну експлуатацію. Котел повністю укомплектований компонентами провідних європейських виробників.
Переваги
Високий ККД – 93% Сучасний дизайн і естетичний зовнішній вигляд Модуляція режимів роботи пальника з електронним запалюванням і контролем іонізації полум'я Можливість роботи на природному і скрапленому газі З двома теплообмінниками – окремий з нержавіючої сталі для ГВП Основний теплообмінник з міді з антикорозійним покриттям Довговічний 3-швидкісний безшумний насос з низьким електроспоживанням Компактні розміри Клас електричного захисту IPX5D Функція самодіагностики Низький витрата газу Можливість підключення кімнатного термостата і зовнішнього датчика температури Можливість роботи на систему теплої підлоги Вбудований автоматичний байпас для захисту насоса Система захисту від замерзання Система захисту від блокування насоса і триходового плапана Гарантія 3 роки
Hi-Therm Котли Котел газовий OPTIMUS 36 кВт
*труба до котла купується окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hi-Therm |
| Колір | Білий |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 39,5 |
| Встановлення | Настінне |
| Габариті (ШхВхГ) см. | 85x48x43 |
| Гарантія на котел | 36 міс |
| Джерело енергії | 230 В, 50 Гц |
| Додаткові характеристики | Латунна гідравлічна група. Можливість роботи на природному і зрідженому газі, модуляція режимів робо |
| Діаметр димоходу | 100/60 мм |
| Енергоефективність нагрівання води (ηwh) | 81% |
| Камера згоряння | Закрита |
| Клас енергоефективності нагрівання води | А |
| Клас сезонної енергоефективності обігріву приміщення | З |
| Комплектація | гарантійний талон, інструкція, котел, монтажні планка і 2 гвинти, енергостікер |
| Країна виробник | Турція |
| Кількість контурів | Двоконтурний (опалення + ГВС) |
| Мoдель | Optimus |
| Продуктивність контуру ГВП | 10,2 л/хв ∆T=30°C |
| Профіль навантаження для функції підігріву води | ХL |
| Рівень шуму (дБ) | 45 |
| Річна витрата палива (AFC) | 18 ГДж |
| Річне спож. палива в пер-ку на вищу теплотворну здатність(QHE) | 61 ГДж |
| Річне споживання електроенергії (AEC) | 40 кВт год/рік |
| Сезонна енергоефективність обігріву приміщення (ηs) | 79% |
| Системи захисту | IPX5D |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Теплова потужність (кВт) | 36 |
| Тип димохода | турбований |
| Тип камери згоряння | Закрита (турбо) |
| Тип котла | Конвекційний (опалювальний) |
| Тип розпалювання | Електронний (автоматичний) |
- Ціна: 26 408 ₴
