
TD 033.00/150 Термостатичний змішувач для душу, настінний без лійки, 150 мм
- Немає в наявності
11 904 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для очистки поверхності рекомендуємо використовувати RAVAK Cleaner Chrome.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Колір | Хром |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,25 кг кг |
| Вид монтажа | Настінний |
| Висота змішувача | 6 см |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр під'єднання шлангів | 1/2" |
| Керування | Двовентильний, Термостат |
| Країна-виробник товару | Чехія |
| Способ монтажа | На 2 отвори |
- Ціна: 11 904 ₴

