
Twist змішувач одноважільний для кухні 35 мм
- Немає в наявності
2 448 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонний змішувач Twist від Koller Pool стане прикрасою вашої кухні, а також гарантією надійності, якості та функціональності. Виготовлений з високоякісної латуні, його корпус забезпечує довговічність і стійкість до зношення. Кожен змішувач комплектується картриджем Sedal, виробленим в Іспанії, який є стандартом для провідних європейських виробників змішувачів. Цей картридж легко замінюється у разі необхідності, забезпечуючи безперервне задоволення від користування. Особливий акцент надають аератори від торгової марки Neoperl, вироблені в Німеччині. Вони насичують воду повітрям, що дозволяє економити до 40% води, не жертвуючи якістю потоку. Ці аератори легко очищуються або замінюються за потреби, забезпечуючи максимальний комфорт та ефективність використання змішувача. Такий підхід забезпечує не лише комфорт, а й збереження водних ресурсів, роблячи змішувач від Koller Pool ідеальним вибором для вашої кухні. ]]>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.46 кг кг |
| Вид монтажа | Урізний |
| Висота, см | 37,4 |
| Габарити (ВхГ) | 36 х 22 х 6 см |
| Гарантія, міс | 60 |
| Длина излива | 18 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Sedal (Іспанія), Аератор Neoperl (Німеччина), Швидкий монтаж |
| Діаметр картриджа, мм | 35 |
| Діаметр під'єднання шлангів | 3/8 |
| Керування | Одноважільний |
| Колекція | TWIST |
| Колір | Chrome |
| Комплектація | Змішувач, кріплення, гнучка підводка |
| Країна-виробник товару | Австрія |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Тип | Для кухні |
| Тип виліву | поворотний |
| Фільтрація води | До водопроводу |
| Шланги | На різьбі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 2 448 ₴




