
AQUA змішувач для кухні
- Немає в наявності
3 570 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувачі серії Aqua створені для тих, хто цінує стиль, надійність і практичність. Виконані з високоякісної латуні, вони гарантують тривалий термін служби та зберігають естетичний вигляд навіть після багаторічного використання. Оснащені іспанським картриджем Sedal, який забезпечує плавне регулювання потоку і температури води, забезпечуючи максимальний комфорт у використанні. Аератори Neoperl з Німеччини не тільки забезпечують якісний і рівномірний потік, але й дозволяють значно зменшити споживання води, легко очищуються або замінюються за потреби. Серія Aqua – це гармонійне поєднання сучасного дизайну, функціональності та турботи про ресурси. ]]>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.9 кг кг |
| Вид монтажа | Урізний |
| Висота, см | 28 |
| Габарити (ВхГ) | 28 х 21.1 см |
| Гарантія, міс | 60 |
| Длина излива | 21.1 см |
| Додаткові характеристики | Керамічний картридж Sedal (Іспанія), Аератор Neoperl (Німеччина), Швидкий монтаж |
| Діаметр картриджа, мм | 35 |
| Діаметр під'єднання шлангів | 3/8' |
| Керування | Одноважільний |
| Колекція | AQUA |
| Колір | Chrome |
| Комплектація | Змішувач, кріплення, гнучка підводка |
| Країна-виробник товару | Австрія |
| Способ монтажа | На 1 отвір |
| Тип | Для кухні |
| Тип виліву | поворотний |
| Фільтрація води | До водопроводу |
| Шланги | На різьбі |
| Шланги під'єднання | Входять до комплекту постачання |
- Ціна: 3 570 ₴





