
Витяжний вентилятор із датчиком вологості та таймером AirRoxy dRim 100 HS BB на кулькових підшипниках 01-064
- Немає в наявності
- Код: 01-064
1 568 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- ПОВНА CЕМЕЙНА КОМПІЯ З ПРОДУКТІВ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТИ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
Вентилятор AIRROXY dRim создан із думок про ванну кімнату твоєї мрії. Завдяки своїм змінним панелям дасть змогу адаптувати до будь-якого приміщення у твоїй квартирі, будинку або офісу. За вибором: скляні панелі, а також полімерні й алюмінієві покриття матове та глянсове. Є широка різноманітність кольорів, що зробить ванну кімнату шикарною й елегантною.
BB — є кулькові підшипники. HS- датчик вологості регульований (40-80%) і таймер регульований (3-23 хвилини).
Характеристики:
Потужність: 93 м3/год
Тип: осьовий
Тип монтажу: настінний, стельовий
Рівень шуму, дБ: 26
Продуктивність: 93м3/год
Діаметр труби: 10 см
Потужність: 8 Вт
Зворотний клапан: немає (окремо можна докупити)
Частота обертання: 2400 + 200 об./хв
Колір білий
Виробник: Польща
ПАНЕЛЬ і ЗБРАТНИЙ КЛАПАН на вентилятор купуються ОТРИМНО.
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Витрата повітря | 93 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Вага | 0.36 кг |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 |
| Глибина | 69 см |
| Потребується потужність | 8 |
| Рівень шуму | 26 |
| Частота | 50 |
| Ширина | 120 |
- Ціна: 1 568 ₴






