
Витяжний вентилятор Soler & Palau SILENT 100 CZ SILVER сірий — фарбунок!
- Немає в наявності
- Код: 5210415500
3 202 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
До вашої уваги пропонуємо популярну компактну лінійку витяжних вентиляторів, яка може пристосовуватися під будь-який дизайн, серію SILENT.
· Вентилятори SILENT — 100 виготовляються з високоякісного пластику, комплектуються зворотним клапаном і однофазними електродвигунами (230-5-Гц), клас ізоляції В, з вбудованим термозахистом.
·Вентилятор Soler&Palau SILENT 100 CZ SILVER стандартна комплектація ввімкнути/вимкнути. Обладнаний вентилятор із кульковими підшипниками з терміном експлуатації понад 30 000 годин. Гарантія 12 місяців.
Характеристики:
· • Класифікація: побутової
· • Тип: осьовий
· • Тип монтажу: настінний, стельовий
· • Рівень шуму: 26.5 дБ
· • Продуктивність: 95 м3/год
· • Діаметр труби: 10 см
· • Потужність: 8 Вт
· • Частота обертання: 2400 об./хв
· • Номінальна напруга: 230/50 В / Гц
· • Особливості: тихий
· • Габарити (ВхШхГ): 15.8х15.8х7.9 см
· • Обладнання: зворотний клапан
· • Глибина: 7.9 см
· • Вага: 0.57 кг
· • Колір: Сірий (алюміній, хром)
· • Країна реєстрації бренда: Іспанія
· • Країна-виробник: Іспанія
Електродвигун кріпиться до корпусу за допомогою гумових "сайлент-блоків", які запобігають передаванню вібрацій на корпус вентилятора. Вентилятори призначені для приєднання до повітроводів діаметром 100 мм. Вентилятори мають II клас електробезпеки та не потребують заземлення, клас захисту IP-45 і робочу температуру 0 °C до +40 °C.
·
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Витрата повітря | 95 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Вага | 0.57 кг |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 79 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 158 |
| Глибина | 109 см |
| Потребується потужність | 8 |
| Розмір патрубка | 99 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 26.5 |
| Частота | 50 |
| Ширина | 158 |
- Ціна: 3 202 ₴








