
Витяжний вентилятор для ванної з таймером Soler & Palau SILENT 100 CRZ IVORY DESIGN 4C слонова кістка
- Немає в наявності
- Код: 5210626400
6 372 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Побутова серія вентиляторів налічує безліч варіантів.
До вашої уваги пропонуємо популярну дизайнерську лінійку витяжних вентиляторів, яка може адаптуватися під будь-який дизайн, серію SILENT DESIGN. Вентилятори виготовлені з високоякісного пластику, комплектуються зворотним клапаном (плівковим герметичним) й однофазним двигуном, з вбудованим термозахистом.
Вентилятор Soler &P alau SILENT 100 CRZ IVORY DESIGN 4C містить регульований таймер (1-30 хвилин), який підтримує роботу вентилятора заданий період часу після вимкнення вентилятора, понад 30000 годин.
Характеристики:
• Класифікація: побутової
• Тип: осьовий
• Тип монтажу: настінний, стельовий
• Рівень шуму: 26.5 дБ
• Продуктивність: 85 м3/год
• Діаметр труби: 10 см
• Потужність: 8 Вт
• Частота обертання: 2400 об./хв
• Номінальна напруга: 230/50 В / Гц
• Особливості: дизайнерська панель, тихий, колір слонова кістка
• Габарити (ВхШхГ): 18.8х18.8х7.9 см
• Обладнання: зворотний клапан
• Глибина: 7.9 см
• Вага: 0.65 кг
• Колір: Слонова кістка
• Країна реєстрації бренда: Іспанія
• Країна-виробник: Іспанія
Електродвигун кріпиться до корпусу за допомогою гумових "сайлент-блоків", які запобігають передаванню вібрацій на корпус вентилятора. Клас захисту IРХ4, це означає захист вентилятора від великої кількості бризок з усіх боків. Робоча температура: від 0 до +40 °C.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Витрата повітря | 85 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Вага | 0.65 кг |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 188 |
| Глибина | 129 см |
| Потребується потужність | 8 |
| Стандарт | Немає |
| Рівень шуму | 26.5 |
| Частота | 50 |
| Ширина | 188 |
- Ціна: 6 372 ₴








