
Витяжної канальний вентилятор Soler&Palau TDM-200 — фарбує зараз!
- Немає в наявності
- Код: 5211506000
2 240 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
До вашої уваги пропонується, канальний витяжний вентилятор Soler&Palau TDM-200
Круглі канальні вентилятори призначені для використання в невеликих системах системи вентиляції з повітродами або для монтажу в стіні для безпосередньої циркуляції повітря між двома сусідніми приміщеннями. Вентилятори комплектуються однофазними електродвигунами (230 В — 50 Гц), клас герметичності II, клас ізоляції IPX4, з вбудованим захистом від перегрівання.
Моделі TDM-Z обладнані електродвигунами з підвищеним терміном експлуатації, укомплектованими кульковими підшипниками. Робоча температура від 0 °C до +40 °C.
Характеристики:
Тип: осьовий
Тип монтажу: канальний
Рівень шуму, дБ: 44,5
Продуктивність: 200 м3 / рік
Діаметр труби: 12,5 см
Потужність: 25 Вт
Частота обертання: 2600 об./хв
Номінальнаust: 230/50 В / Гц
Ступінь вологозахисту: IPX2
Габарити (ВхШхГ): 11,8 х11,8 х 10,5 см
Глибина: 10,5 см
Вага: 0.6 кг
Колір: Білий
Двигун на втулках
Виробництво: Іспанія
Приклад монтажу вентилятора
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Витрата повітря | 200 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2600 об/хв |
| Вага | 0.6 кг |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 118 |
| Глибина | 105 см |
| Потребується потужність | 25 |
| Розмір патрубка | 125 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 44.5 |
| Частота | 50 |
| Ширина | 118 |
- Ціна: 2 240 ₴





