
Витяжний вентилятор Soler&Palau DECOR-200 C —краще зараз!
- Немає в наявності
- Код: 5210100300
2 396 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
До вашої уваги пропонуємо осьовий витяжний вентилятор DECOR — 200 призначений для видалення запахів і вологості з туалету, ванної кімнати, невеликого офісу та будь-якої невеликої кімнати, яка потребує вентиляції.
Вентилятори серії DECOR — 200 виготовляються з високоякісного пластику, комплектуються світловим індикатором роботи й однофазним електродвигуном (230 В-5-Гц), клас ізоляції В із вбудованим термозахистом.
Модель "Z" обладнується електродвигунами з підвищеним терміном експлуатації, укомплектованими кульковими підшипниками.
Максимальна витрата повітря становить 185 м3/год. Вентилятори призначені для приєднання до повітроводів діаметром 120 мм.
Вентилятори мають II клас електробезпеки, клас захисту IP X4 і робочу температуру повітря від 0 °C до +40 °C.
Характеристики:
Класифікація: побутової
Тип: осьовий
Тип монтажу: настінний, стельовий
Рівень шуму: 45,5 дБ
Продуктивність: 185 м3/год
Діаметр труби: 12 см
Потужність: 20 Вт
Частота обертання: 2500 об./хв
Номінальнаust: 220/50 В / Гц
Особливості: плоска передня панель, зворотний клапан
Комплектація: вентилятор, монтажні болти, інструкція
Габарити (ВхШхГ): 18х18х8,3 см
Обладнання: зворотний клапан
Колір: білий
Країна реєстрації бренда: Іспанія
Країна-виробник: Іспанія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Витрата повітря | 185 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 |
| Глибина | 83 см |
| Потребується потужність | 20 |
| Розмір патрубка | 118 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 45.5 |
| Частота | 50 |
| Ширина | 180 |
- Ціна: 2 396 ₴





