
Віконний вентилятор витяжний Soler&Palau HCM-180 N — Краще за зараз!
- Немає в наявності
- Код: 5201420600
6 255 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
До вашої уваги пропонуємо віконний вентилятор Soler&Palau HCM.
Витяжні вентилятори серії HCM-N призначені для настінного або віконного встановлення, з безпосереднім викидом повітря без системи повітроводів. Корпус і крильчатка вентилятора виготовлені з пластику. Вентилятори укомплектовані однофазними електродвигунами (230 В — 50 Гц), клас захисту IPX4, клас ізоляції B, плавним запобіжником та інерційними жалюзі. Вентилятори мають II клас електробезпеки. Робоча температура від 0 до +40 °C.
· Інерційні жалюзі автоматично відчиняються під дією повітряного потоку під час увімкнення вентилятора та зачиняються під час його вимкнення.
Захисна решітка Захисна решітка перешкоджає потраплянню в вентилятор сторонніх предметів.
Cпособи встановлення:
Під час віконного встановлення необхідно закріпити за допомогою двох гвинтів, у заздалегідь виконаному отворі внутрішню та зовнішню частини вентилятора.
Під час настінного встановлення необхідно закріпити за допомогою чотирьох шурупів, внутрішню частину вентилятора на стіні на заздалегідь підготовленому отворі.
Гарантія 12 місяців
Характеристики:
· • Класифікація: побутової
· • Тип: осьовий
· • Тип монтажу: настінний, віконний
· • Рівень шуму: 43 дБ
· • Продуктивність: 450 м3/год
· • Діаметр труби: 20.5 см
· • Потужність: 28 Вт
· • Частота обертання: 1950 об./хв
· • Номінальна напруга: 230/50 В / Гц
· • Особливості: інерційні жалюзі, захисна сітка, простота встановлення
· • Габарити (ВхШхГ): 25.5х25.5х13.5 см
· • Обладнання: інерційні жалюзі,
· • Глибина: 13.5 см
· • Вага: 1,7 кг
· • Колір: Білий
· • Країна реєстрації бренда: Іспанія
· • Країна-виробник: Іспанія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | ІРХ4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Витрата повітря | 450 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 1950 об/хв |
| Вага | 1.7 кг |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 220 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 255 |
| Глибина | 135 см |
| Потребується потужність | 28 |
| Розмір патрубка | 205 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 43 |
| Частота | 50 |
| Ширина | 255 |
- Ціна: 6 255 ₴





