
Вентилятор витяжний airRoxy BioVent CERSANIT 02-084
- Немає в наявності
- Код: 05-084
5 664 ₴
- +380 (99) 771-72-34
AIRROXY - ПОЛЬСЬКА СІМЕЙНЕ КОМПАНІЯ ПО ВИРОБНИЦТВУ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТІ ПОБУТОВОЇ ТА ПРОМИСЛОВОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
Вашій увазі пропонується BioVent WC це можливість користуватися туалетом без запахів, не відкриваючи вікно і не використовуючи освіжувач повітря.
Різні види вентиляторів BioVent WC під різну інсталяцію виробника:
BioVent CERSANIT – HITEC, SLIM, LINK
BioVent GEBERIT- модель з трійником -витяжкою (підбирається відповідно до моделі)
BioVent GROHE – Rapid SL
Застосовуючи вентилятор BioVent WC не потрібно використовувати освіжувач повітря чи відкривати вікна. Більшість дезодорантів впливають на нас та на навколишнє середовище, негативно подразнюючи дихальні шляхи, алергію та шкірні захворювання і т.д.
Замість використання цих речовин, можна встановити пристрій BioVent WC, який працює як витяжка запахів. Запахи з раковини висмоктуються за допомогою дуже тихого вентилятора, встановленого в BioVent WC, безпосередньо підключеного до вентиляційної труби або назовні через стіну будівлі , а не поширюється по кімнаті, які потім змішуються з різними хімічними запахами від дезодорантів, миючі засоби чи освіжувачі повітря.
Характеристики:
- Тип: осьовий
- Діаметр труби: 32 мм
- Номінальна напуга: 230/50 В/Гц
- Габарити (ВхШхГ): 24,9 х 10.3х 3.2 см
- Колір: Білий
- Виробник: Польща
- Гарантія 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Прихований |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 32 мм |
| Ширина | 249 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 103 |
| Глибина | 103 см |
| Розмір патрубка | 32 |
| Стандарт | Да |
| Тип | Вентилятор |
- Ціна: 5 664 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: вентилятор, монтажні болти та інструкція.


