
Конвектор електричний з вбудованим вентилятором Soler & Palau TLS-503 T
- Немає в наявності
- Код: 5226832700
4 695 ₴
- +380 (99) 771-72-34
Вашій увазі пропонуємо конвектори Soler & Palau TLS-503 T.
Електричний конвектор з вбудованим вентилятором Soler & Palau TLS-503 Т іспанського виробника ідеально підійде для обігріву будь-якого приміщення. Ефективно працює на приміщення до 25 м.кв., швидко нагріває та підтримує тепло. У конвекторі вбудований термостат (що забезпечує стабільність температури).
Для збільшення потоку повітря через конвектор модель TLS-503 T укомплектована вбудованим вентилятором на передній панелі.
Досить компактний конвектор Soler&Palau TLS-503 Т займе трохи місця в приміщенні. Його легко переносити з однієї кімнати в іншу за потреби (є бічні ручки), і ніжки, що йдуть в комплекті, дозволяють швидко встановлювати конвектор Soler & Palau TLS-503 Т і вмикати його в розетку. Також на конвекторі є місця для кріплення, щодо настінного монтажу.
Залежно від потреб є три рівні потужності нагріву, а світловий індикатор роботи показує вам, працює конвектор чи ні. Електричний конвектор Soler & Palau TLS-503 Т має подвійний вбудований захист від перегріву, що не допускає надмірного перевищення температури за допомогою автоматичного вимикання. У разі перекидання конвектор вимикається, що надає додатковий захист.
Обігрівач Soler & Palau TLS-503 Т працює безшумно, тому його можна використовувати для обігріву приміщень з вимогою мінімального шуму, як для обігріву житлових так і громадських приміщень.
Характеристики:
- 3 рівня потужності нагріву
- Подвійний безпечний термозахист.
- Пристрій проти замерзання: підключає тепловентилятор, коли температура навколишнього середовища нижче 5ºC.
- Модель TLS-503 Turbo включає в себе вентилятор, який дозволяє виводити гаряче повітря в навколишнє середовище через передню решітку.
- Мобільний
- Вага 5,6 кг
- Потужність 800/1200/2000 Вт
- Колір білий з чорний
- Країна виробник: Іспанія
- Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від замерзання | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Ні |
| Коліщата | Так |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Відстрочка старту | Ні |
| Підтримання температури | Так |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Рушникосушка | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Таймер | Ні |
| Тепловентилятор | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Ширина | 785 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 440 |
| Глибина | 100 см |
| Сила обігріву | 2000 |
| Потребується потужність | 2000 |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Стандарт | Да |
| Колір | Білий |
- Ціна: 4 695 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: вентилятор, монтажні болти, інструкція.

