
Витяжний вентилятор Soler & Palau SILENT 300 CZ білий
- Немає в наявності
- Код: 5210417100
5 020 ₴
- +380 (99) 771-72-34
Вашій увазі пропонуємо популярну компактну лінійку витяжних вентиляторів, яка може пристосовуватися під будь-який дизайн, серію SILENT.
· Вентилятори SILENT - 300 виготовляються з високоякісного пластику, комплектуються зворотним клапаном і однофазними електродвигунами (230-5-Гц), клас ізоляції В, з вбудованим термозахистом.
Вентилятор Soler & Palau SILENT 300 CZ стандартна комплектація включити / виключити. Оснащен вентилятор з кульковими підшипниками, які відслужать понад 30000 годин. Гарантія 12 місяців.
Характеристики:
· Класифікація: побутовий
· • Тип: осьовий
· • Тип монтажу: настінний, стельовий
· • Рівень шуму: 32 дБ
· • Продуктивність: 260 м³ / год
· • Діаметр труби: 15 см
· • Потужність: 29 Вт
· • Частота обертання: 2200 об / хв
· • Номінальна напруга: 230/50 В / Гц
· • Особливості: тихий
· • Габарити (ВхШхГ): 21,4х21,4х14.9 см
· • Оснащення: зворотний клапан
· • Глибина: 9,5 см
· • Вага: 1,25 кг
· Колір білий
· • Країна реєстрації бренду: Іспанія
· • Країна виробник: Іспанія
Електродвигун кріпиться до корпусу за допомогою гумових "сайлент-блоків", які запобігають передачу вібрацій на корпус вентилятора. Вентилятори призначені для приєднання до повітропроводів діаметром 100 мм. Вентилятори мають ІІ клас електробезпеки і не потребують заземлення, клас захисту IP-45 і робочу температуру 0 ° С до + 40 ° С.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Вага | 1.25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Витрата повітря | 260 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 95 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 150 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 214 |
| Глибина | 95 см |
| Потребується потужність | 29 |
| Розмір патрубка | 146.5 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 32 |
| Частота | 50 |
- Ціна: 5 020 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: вентилятор, монтажні болти, інструкція.







