
Витяжний вентилятор з таймером Soler & Palau SILENT 100 CRZ DESIGN 3 С
- Немає в наявності
- Код: 5210603200
4 727 ₴
- +380 (99) 771-72-34
Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор продукції Soler&Palau в Україні компанія ТОВ «ТЕХКОМПЛЕКТ УКРАЇНА». На ринку України з 2003 року.
Вашій увазі пропонуємо популярну дизайнерську лінійку витяжних вентиляторів, яка може адаптуватися під будь-який дизайн, іспанську серію SILENT DESIGN.
Вентилятор Soler & Palau SILENT 100 CRZ DESIGN 3С (наявність кольорові смужки: червона, жовтна, зелена та блакитна) та містить регульований таймер (1-30 хвилин), який підтримує роботу вентилятора заданий період часу після вимкнення вентилятора. Оснащений вентилятор з кульковими підшипниками яка відслужить понад 30000 годин
Характеристики:
• Класифікація: побутової
• Тип: осьової
• Тип монтажу: настінний, стельовий
• Рівень шуму: 26.5 дБ
• Продуктивність: 85 м³ / год
• Діаметр труби: 10 см
• Потужність: 8 Вт
• Частота обертання: 2400 об / хв
• Номінальна напруга: 230/50 В / Гц
• Особливості: дизайнерська панель, тихий
• Габарити (ВхШхГ): 18.8х18.8х8.46 см
• Оснащення: зворотний клапан, таймер
• Глибина: 8.46 см
• Вага: 0.65 кг
• Колір: Білий з блакитною смужкою
• Країна реєстрації бренду: Іспанія
• Країна виробник: Іспанія
Вентилятори виконані з високоякісного пластику, комплектуються зворотним клапаном (плівковим герметичним) і однофазним двигуном, з вбудованою термозахистом.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Витрата повітря | 85 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 188 |
| Глибина | 129 см |
| Потребується потужність | 8 |
| Рівень шуму | 26.5 |
| Частота | 50 |
- Ціна: 4 727 ₴
- Спосіб упаковки: В комплект входить: вентилятор, інструкція та монтажні кріплення.






