
Вентилятор витяжний з таймером AirRoxy dRim 125 TS BB білий 01-068
- Немає в наявності
- Код: 01-068
1 553 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AIRROXY - ПОЛЬСЬКА СІМЕЙНЕ КОМПАНІЯ ПО ВИРОБНИЦТВУ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТІ СВІЙСЬКОЇ ТА ПРОМИСЛОВОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
Вентилятор AIRROXY dRim створений з думок про ванну кімнату Твоєї мрії. Завдяки своїм змінним панелям дозволить адаптувати до будь-якому приміщенню в Твоїй квартирі, будинку або офісу. За вибором: скляні панелі, а також полімерні і алюмінієві покриття матове і глянцеве. Є широке розмаїття кольорів, що зробить ванну кімнату шикарною і елегантною. Дуже тихий, компактний і економічний вентилятор по споживанню.
Характеристики:
- Потужність: 140 м3 / год
- Тип: осьової
- Тип монтажу: настінний, стельовий
- Рівень шуму, дБ: 34
- Діаметр труби: 12,5 см
- Потужність: 8 Вт
- Частота обертання 2400 + 200 об / хв
- Колір білий
- Країна реєстрації бренду: Польща
- Двигун: кулькові підшипники
TS-модель оснащена регульованим таймером (3-23 хвилин після відключення світла). BB- є кулькові підшипники.
ПАНЕЛЬ і ЗВОРОТНІЙ КЛАПАН на вентилятор купуються ОКРЕМО.
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Вага | 0.36 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Витрата повітря | 93 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 |
| Глибина | 69 см |
| Потребується потужність | 8 |
| Рівень шуму | 26 |
| Частота | 50 |
- Ціна: 1 553 ₴






