
Вентилятор канальний витяжний для ванної AirRoxy aRc 120 S 01-050
- Немає в наявності
- Код: 01-050
869 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AIRROXY - ПОЛЬСЬКА СІМЕЙНЕ КОМПАНІЯ ПО ВИРОБНИЦТВУ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТІ СВІЙСЬКОЇ ТА ПРОМИСЛОВОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ. Спеціалізується на виробництві вентиляторів, решіток, вентиляційних систем, вентиляційних насосів і аксесуарів.
Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор продукції AirRoxy в Україні компанія ТОВ «ТЕХКОМПЛЕКТ УКРАЇНА». На ринку України з 2003 року.
Вашій увазі пропонується, канальний витяжний вентилятор AirRoxy серії aRc. Даний вентилятор монтується в канальну систему вентиляції. У нього додаткова функціональність завдяки лапі кріплення, яка дозволяє монтувати вентилятор навіть поза канальної системи.
Характеристики:
- Тип: осьовий
- Тип монтажу: канальний
- Рівень шуму, дБ: 44
- Продуктивність: 158 м3/рік
- Діаметр труби: 12 см
- Потужність: 16 Вт
- Частота обертів: 2400+200 об/хв
- Номінальна напуга: 230/50 В/Гц
- Ступінь вологозахисту: IPX2
- Габарити (ВхШхГ): 11.95 х 11.95 х 10.2 см
- Монтажна глибина: 12 см
- Вага: 0.56 кг
- Колір: Білий
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Вага | 0.46 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 119.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 119.5 |
| Глибина | 102 см |
| Потребується потужність | 16 |
| Витрата повітря | 158 куб. м/год |
| Швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Спосіб встановлення | Канальний |
| Стандарт | Да |
| Необхідний діаметр повітроводу | 120 мм |
| Рівень шуму | 43 |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 |
- Ціна: 869 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: вентилятор, монтажні болти, інструкція.








