
Вентилятор канальний витяжний для ванної AirRoxy aRc 100 S 01-049
- Немає в наявності
- Код: 01-049
762 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AIRROXY - ПОЛЬСЬКА СІМЕЙНЕ КОМПАНІЯ ПО ВИРОБНИЦТВУ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТІ СВІЙСЬКОЇ ТА ПРОМИСЛОВОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ. Спеціалізується на виробництві вентиляторів, решіток, вентиляційних систем, вентиляційних насосів і аксесуарів.
Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор продукції AIRROXY в Україні компанія ТОВ «ТЕХКОМПЛЕКТ УКРАЇНА». На ринку України з 2003 року.
Вашій увазі пропонується, канальний витяжний вентилятор AIRROXY серії aRc. Даний вентилятор монтується в канальну систему вентиляції. У нього додаткова функціональність завдяки лапі кріплення, яка дозволяє монтувати вентилятор навіть поза канальної системи.
Характеристики:
- Тип: осьовий
- Тип монтажу: канальний
- Рівень шуму, дБ: 42
- Продуктивність: 104 м3/год
- Діаметр труби: 10 см
- Потужність: 15 Вт
- Частота обертів: 2400+200 об/хв
- Номінальна напуга: 230/50 В/Гц
- Ступінь вологозахисту: IPX2
- Габарити (ВхШхГ): 9.95 х 9.95 х 10.2 см
- Монтажна глибина: 10.2 см
- Вага: 0.47 кг
- Колір: Білий
- Виробник:Польща
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Вага | 0.37 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 99.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 99.5 |
| Глибина | 102 см |
| Потребується потужність | 15 |
| Витрата повітря | 104 куб. м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Спосіб встановлення | Канальний |
| Стандарт | Да |
| Необхідний діаметр повітроводу | 100 мм |
| Рівень шуму | 42 |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 |
- Ціна: 762 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: вентилятор, монтажна пластина, інструкція.








