
Вентилятор витяжний для ванної АirRoxy pRemium 100 S білий 01-013
- Немає в наявності
- Код: 01-013
1 036 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AIRROXY - ПОЛЬСЬКА СІМЕЙНЕ КОМПАНІЯ ПО ВИРОБНИЦТВУ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТІ СВІЙСЬКОЇ ТА ПРОМИСЛОВОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор продукції AIRROXY в Україні компанія ТОВ «ТЕХКОМПЛЕКТ УКРАЇНА». На ринку України з 2003 року.
Для осьових настінних вентиляторів pRemium характерна форма, що відображає природу потоку повітря. Ці вентилятори відрізняються оригінальним дизайном і високою продуктивністю роботи одночасно з низьким рівнем акустичного тиску. Вони ідеальні для будинку і офісу.
S-стандартна комплектація включити / вимкнути. Окремо можна докупити зворотний клапан артикул на сайті 07-197.
Характеристики:
- Тип: осьовий
- Тип монтажу: настінний, стельовий
- Рівень шуму, дБ: 38
- Продуктивність: 104 м3/год
- Діаметр труби: 10 см
- Потужність: 15 Вт
- Частота обертів: 2400+200 об/хв
- Номінальна напуга: 230/50 В/Гц
- Ступінь вологозахисту: IPX2
- Габарити (ВхШхГ): 16.5 х 16.5 х 11.3 см
- Монтажна глибина: 8.5 см
- Вага: 0.63 кг
- Колір: Білий
- Виробник: Польща
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Вага | 0.47 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Витрата повітря | 104 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 165 |
| Глибина | 113 см |
| Потребується потужність | 15 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 39 |
| Частота | 50 |
- Ціна: 1 036 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: вентилятор, монтажні болти, інструкція .






