
Анемостат пластиковий AirRoxy АА 100 02-059
- Немає в наявності
- Код: 02-059
261 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наша компанія ТОВ "Техкомплект Україна" пропонуємо вашій увазі анемостат польської фірми airRoxy. Анемостат готовий для застосування в вентиляційних системах для вашого будинку, квартири, офісу
Анемостат AirRoxy AА 100 колір білий артикул 02-059 має монтажні шурупи в комплектації.
Анемостати застосовуються для припливної та витяжної вентиляції, декоративного оформлення закінчень повітроводів, сприяють правильній переміщенню повітря у приміщеннях.
Характеристики
- Виробник: Польща
- Тип: Анемостат
- Форма: Кругла
- Матеріал: Пластик
- Колір: Білий
- Висота та ширина, мм: 140 (а)
- Товщина рамки, мм: 40 (с)
- Спосіб установки: настінний, стельовий.
- Вихідна отвором діаметром: 93 мм (b)

Гарна якість і доступна ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Дифузор |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Діаметр приєднувального воздухоотвода | 93 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 261 ₴







