
Канальний вентилятор AirRoxy aRw 150 01-106
- Немає в наявності
- Код: 01-106
2 382 ₴
- +380 (99) 771-72-34
AIRROXY - ПОЛЬСЬКА СІМЕЙНЕ КОМПАНІЯ ПО ВИРОБНИЦТВУ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТІ СВІЙСЬКОЇ ТА ПРОМИСЛОВОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор продукції AIRROXY в Україні компанія ТОВ «ТЕХКОМПЛЕКТ УКРАЇНА». На ринку України з 2020 року.
До вашої уваги пропонується канальний витяжний вентилятор AirRoxy aRw. Даний канальний вентилятор застосовується для нагнітання та всмоктування повітря у вентиляційних каналах. Канальні вентилятори AirRoxy aRw є чудовим рішенням застосовувати для публічного користування (магазини, бари, ресторани, санвузли), а також у житлових приміщеннях та промислових об'єктах (майстерні, ангари, склади, гаражі).
Вентилятори AirRoxy aRw відрізняються компактним корпусом, виготовленим із сталі, покриті антикорозійним шаром. Вентилятори AirRoxy aRw можуть бути забезпечені регулятором обертів, завдяки якому можна з легкістю встановити режим роботи, необхідний користувачеві.
Існує в даній лінійці 6 типорозмірів вентиляторів з продуктивністю від 180 м3/год до 1750 м3/год. Також різні діаметри приєднання 150 мм, 160 мм, 210 мм, 260 мм, 310 мм та 363 мм.
Максимальна температура роботи 40 градусів.
Конструкція вентилятора
1. асинхронний однофазний індукційний електродвигун, пристосований для безперервної роботи;
2. алюмінієвий пропелер, профільований під певний кут;
3. корпус з оцинкованої жерсті, стійкий до корозії та механічних пошкоджень, оснащений монтажною стопою.
Вентилятори AirRoxy aRw не вимагають виконання частих оглядів. Вони пристосовані до безперервної роботи і залежно від умов роботи вентилятори огляди можна виконувати періодично у разі потреби.
Характеристики:
- Модель: aRw 150
- Тип: осьовий
- Тип монтажу: канальний
- Рівень шуму, дБ: 50
- Продуктивність: 180 м3/рік
- Діаметр труби: 15 см
- Потужність: 32 Вт
- Частота обертання: 1400 об/хв
- Номінальна напруга: 230/50 В/Гц
- Габарити (ВхШхГ): 15.6 х 15.0 х 17.5 см
- Глибина: 17.5 см
- Тиск, Па: 35
- Вага: 1,6 кг
- Колір срібний
- Виробництво: Польща
Гарантія 24 місяців.
Розміри

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Витрата повітря | 180 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 1400 об/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 156 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 155 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 175 см |
| Довжина | 175 |
| Максимальна температура довкілля | 40 град. |
| Максимальний робочий тиск | 35 |
| Потребується потужність | 0.32 |
| Продуктивність | 180 куб. м/год |
| Стандарт | Да |
| Тип каналу | Круглий |
| Тип конструкції промислового вентилятора | Осьовий (Аксиальний) |
| Тип промислового вентилятора після виконання | Канальний |
| Тип електродвигуна | Асинхронний однофазний |
| Частота | 50 |
- Ціна: 2 382 ₴
- Спосіб упаковки: Комплектація: вентилятор, монтажна пластина, інструкція.





