
Решітка вентиляційна кругла пластикова з регулюванням AirRoxy біла 02-325
- Немає в наявності
- Код: 02-325
278 ₴
- +380 (99) 771-72-34
Наша компанія ТОВ "Техкомплект Україна" пропонуємо вашій увазі вентиляційні решітки польської фірми airRoxy. Вентиляційні решітки готові для застосування в вентиляційних системах для вашого будинку, квартири, офісу.
Вентиляційні грати круглі з регулюванням AirRoxy артикул 02-325 має спеціальну систему, яка дозволяє регулювати грати до будь-якого розміру в діапазоні 80-150 мм. Застосовуються як припливно-витяжні грати в приміщеннях і зовні будівлі. Ґрати мають рухливу заслінку, яка дозволяє регулювати або перекривати потік повітря.

Вентиляційні решітки встановлюються на вхід і вихід вентиляційної системи. Основна їх мета - це регулювання потоків повітря у всій системі вентиляції, створюючи, таким чином, грамотний розподіл потоків між декількома приміщеннями, або на різних ділянках приміщення. Але також вони переслідують і другорядні цілі, такі як захист приміщення від пилу і сміття, який може потрапити в нього зовні приміщення або з вентиляційної системи. Крім цього, вентиляційні решітки має і декоративну бік, яка дозволяє красиво вписати отвір вентиляції в інтер'єр і екстер'єр споруди.
Характеристики
- Виробник: Польща
- Тип: Решітка
- Форма: Кругла
- Матеріал: Пластик
- Ширина, мм: 183 (A)
- Висота, мм: 195 (В)
- Товщина рамки, мм: 10,5 (С)
- Колір білий
- Спосіб установки: настінний, стельовий.
- Вихідна отвором діаметром регульований: 80-150 мм (D)
Настінні і стельові вентиляційні решітки застосовуються для припливної та витяжної вентиляції, декоративного оформлення закінчень повітропроводів, сприяють правильному переміщенню повітря в приміщеннях. У разі монтажу зовні будівлі, захищають від попадання атмосферних опадів всередину приміщення
Гарна якість і доступна ціна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Тип повітророзподільника по конструкції | Решітка |
| Тип повітророзподільника за формою | Круглий |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 10.5 мм |
| Ширина | 183 мм |
- Ціна: 278 ₴




